HeaderBild
BECOM Group ist ein internationaler Elektronikdienstleister mit hoher Lösungskompetenz in den Bereichen Produktion, Forschung u. Entwicklung, Validierung und Sensorik für die Branchen Automotive, Industrie und Medizintechnik. Unsere Kunden schätzen neben der Flexibilität, den hohen Qualitätsstandard und unsere umfangreiche technische Kompetenz. Um unsere Marktposition weiter auszubauen, suchen wir eine/n

Karbantartó munkatárs

für den Standort Környe

Deine Aufgaben

Karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése
Elektromos rendszerek, berendezések telepítése és javítása
Karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása
Tartalék alkatrész raktár kezelése, be-, és kivét dokumentálása
Részvétel berendezések fejlesztésében
Részvétel a gyártósorok optimális elhelyezésében
Részvétel új gyártósorok telepítésében

Dein Profil

Középfokú szakirányú végzettség
Legalább 2 év karbantartói tapasztalat
MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete
PLC és PC vezérelt gépek ismerete
Jó problémamegoldó készség
Önállóság, határozottság
Csapatmunkára termettség
Előnyt jelent:
Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
Karbantartói tapasztalat elektronikai területen
Munka -és tűzvédelmi jogszabályi ismeretek

Unsere Erwartungen

Segítőkész a kollégákkal szemben
Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
Elkötelezett a kihívások iránt
Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

Unser Angebot

Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
Válozatos és érdekes feladatkör
Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál
Munkába járás költségtérítése
Egyéb béren kívüli juttatás
Wir freuen uns auf deine Bewerbung!
Nähere Informationen unter www.becom-group.com
Bitte sende uns deine Bewerbung bis spätestens 2020.03.31. an

BECOM Electronics Hungary Kft.
Személyügyi Iroda
Budai út 1
HU-2851 Környe
E-mail: jobs.hu@becom-group.com

Leitbetrieb Leitbetrieb
Az Ön böngészője elavult!

A weboldal helyes megjelenítéséhez frissítse böngészőjét. Frissítse most böngészőjét