HeaderBild
A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

Folyamattechnikus

Telephelyre Környe

FELADATAID

Új berendezések bevezetése, telepítése
Új termékek bevezetése
Technikai kivitelezhetőség ellenőrzése
Termelési folyamatok optimalizálása
Berendezések specifikációinak, követelményeinek elő- és elkészítése
Minőségügyi riportok kiértékelése és az erre vonatkozó intézkedések bevezetése
5S, KVP, TPM, LEAN bevezetése, felügyelete
Termelési folyamatoknál lévő eltérések elemzése/analizálása és az ezzel kapcsolatos intézkedések bevezetése
Meglévő folyamatok támogatása a gyártásspecifikus konstrukciókra vonatkozóan
Változásmenedzsment, jobbítási javaslatok a termelésben
Folyamatautomatizálási koncepciók létrehozása

PROFILOD

Felsőfokú elektronikai végzettség
Projektmenedzsment és minőségbiztosítási ismeretek
Utazási hajlandóság
Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
Kiváló számítógépes ismeretek
Csapatszellem
Előnyt jelent:
Automatizálási ismeretek
Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
„B” kategóriás jogosítvány

ELVÁRÁSAINK

 Segítőkész a kollégákkal szemben
 Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
 Elkötelezett a kihívások iránt
 Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

AMIT KÍNÁLUNK

 Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
 Válozatos és érdekes feladatkör
 Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál

Várjuk a jelentkezésedet!
További információ www.becom-group.com
Kérem a pályázatát legkésőbb a részünkre 2019.09.30..

BECOM Electronics Hungary Kft.
Személyügyi Iroda
Budai út 1
HU-2851 Környe
E-mail: jobs.hu@becom-group.com

Leitbetrieb Leitbetrieb
Az Ön böngészője elavult!

A weboldal helyes megjelenítéséhez frissítse böngészőjét. Frissítse most böngészőjét