HeaderBildHeaderBild
A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

Gyártáselőkészítő munkatárs

Telephelyre Környe

FELADATAID

REFA időfelvételek végrehajtása
Munkafolyamatok és munkahelyek tervezése, kialakítása és optimalizálása
A termék módosításainak ellenőrzése
Alkatrészlisták és munkatervek létrehozása és felügyelete
Változások kezelése, munkadokumentumok készítése
A gyártási folyamatokat minősítése
A új termék bevezetésénél a gyártás támogatása
A berendezések tervezése
Új projektek tervezése és végigkísérése

PROFILOD

Középfokú szakirányú végzettség
Jó műszaki és elemző készség
Alapismeretek projektmenedzsment területén
Elektronikai és gépészeti folyamatismeretek
Német  és/vagy angol nyelvtudás
MS Office ismeretek
Kiváló projektszemlélet és analitikai gondolkodásmód
Jó csapatjátékos
Rugalmas, terhelhető és proaktív személyiség

ELVÁRÁSAINK

Segítőkész a kollégákkal szemben
Megoldásorienteált kommunikáció a felettesekkel
Elkötelezett a kihívások iránt
Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

AMIT KÍNÁLUNK

Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
Válozatos és érdekes feladatkör
Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál
Versenyképes bérezés
Béren kívüli jutattási rendszer
Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása
Wir freuen uns auf deine Bewerbung!
További információ www.becom-group.com
Kérem a pályázatát legkésőbb a részünkre 2019.09.30..

BECOM Electronics Hungary Kft.
Személyügyi Iroda
Budai út 1
HU-2851 Környe
E-mail: jobs.hu@becom-group.com

Leitbetrieb Leitbetrieb
Az Ön böngészője elavult!

A weboldal helyes megjelenítéséhez frissítse böngészőjét. Frissítse most böngészőjét